niedziela, 6 stycznia 2013

Candy u S-erpentyny


A co do mojego małego pullipowego świata... lalka została wysłana 4, a nie 2 stycznia. I mam problem. Z tym, że niezbyt jestem przyzwyczajona do paczek ze Stanów. Kupowałam na ebay'u jedynie plecaki i to było bez numeru przesyłki, więc bez sprawdzania. XD I nie do końca to rozumiem.


Dręczy mnie to od rana. "Processed at USPS Origin Sort Facility" widać, że jest czymś innym niż "Processed through Sort Facility". Czy to znaczy, że z Saint Louis już wyleci i doleci do Warszawy, czy dopiero doleci do Nowego Jorku i potem do Warszawy? XDDD Pomoocy. ;__;
A teraz idę się uczyć, matematyka... D:

6 komentarzy:

 1. może też do LA lecieć, ale wedłyg mnie musi być napisane "Processed Through Sort Facility" przynajmniej ja tam mam c:
  nie mogę doczekać sie Bloody Red Hood, uwielbam ją ! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podejrzewam, że raczej do NY jednak, o wiele bliżej. c: Czyli jednak jeszcze do Nowego Jorku, więc według moich obliczeń może być u mnie najwcześniej 14 stycznia, o ile pójdzie szybko.

   Usuń
  2. A gdzie zamawiałaś? ^^

   Usuń
  3. pullip-sales.livejournal.com oczywiście. XDD

   Usuń
 2. Niech ona już przyjdzie, chcę ją zobaczyć! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. *hug* Mam nadzieję, że już jutro będzie, teraz jest chyba 10 km ode mnie. c: A ja siedzę jak na szpilkach i zamęczam mózg tysiącami różnych pierdół żeby jak najszybciej być śpiąca i iść spać. XD

   Usuń

♥ ♥ ♥